Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kız Kardeşim Projesi Gönüllü Eğitmen Eğitimi

Mayıs 26 @ 08:00 Mayıs 29 @ 17:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında yürütülen Kız Kardeşim Projesi gönüllü eğitmenlerini arıyor! 

Sen de kadınların günümüz dünyasında gerekli bilgi ve becerilerle donanarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almalarına katkıda bulunmak istiyorsan, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Eğitmen Eğitimi’ne HEMEN BAŞVUR!

Kız Kardeşim Projesi Eğitmen Eğitimi; 

  • Bireyler için Finansal Bilinç 
  • Dijital Dünyada Güvenlik 
  • İnternet Reklamcılığı 
  • Mobil Fotoğrafçılık konularında gerçekleştirilecektir.  

26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenecek eğitmen eğitimi için kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır.  

Önemli Not: Eğitimimiz yüz yüze ve pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşecektir. 

26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Eğitmen Eğitimi’nde katılımcıların konaklama, yeme içme ve ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. Şehir, otel bilgisi ve eğitim programı seçilen katılımcılara e-posta yoluyla iletilecektir. 

Kız Kardeşim Projesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında  yürütülen Kız Kardeşim Projesi, kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donanarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almalarını desteklemeyi amaçlamaktadır.

İletişim
Maslak Mah. Ahi Evran Cad.
No. 6/200 Sarıyer İstanbul
0212 265 33 14