The International CSR Excellence Awards

Bağımsız jürisiyle dünya çapında en başarılı sosyal sorumluluk projelerini değerlendiren The International CSR Excellence Awards’da (Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk Mükemmeliyet Ödülleri) yarışan Kız Kardeşim Projemiz, “Equal Opportunities” (“Fırsat Eşitliği”) ödülüne layık görüldü.  

2021 Yılı Ödüllerimiz

Stevie Awards

Dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında yer alan Stevie Awards’ın (Stevie Ödülleri) “Corporate Social Responsibility Program of the Year – in Europe” (“Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı”) kategorisinde bronz ödülün sahibi Kız Kardeşim Projesi oldu.  

2021 Yılı Ödüllerimiz

The Hammers Awards

Pazarlama alanında Türkiye’nin en önemli ödülleri arasında sayılan The Hammers Awards’ta (Hammers Ödülleri) Kız Kardeşim Projesi Türkiye’nin En İyi Sosyal Sorumluluk Takımı” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü 

2021 Yılı Ödüllerimiz

13. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri

13. KSS Zirvesi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri’nde yarışan Kız Kardeşim Projemiz “Amaç 5: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” kategorisinde Altın Başarı Ödülü’ne ve İletişim Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

2021 Yılı Ödüllerimiz

European Excellence Awards

2007’den bu yana düzenlenen ve iletişim uzmanları arasından seçilen jürisiyle Avrupa’da iletişim alanında ses getiren projeleri değerlendiren European Excellence Awards’da (Avrupa Mükemmeliyet Ödülleri) yarışan Kız Kardeşim Projemiz, “Ulusal ve Bölgesel Kampanyalar Türkiye” kategorisinin kazananı oldu.

2021 Yılı Ödüllerimiz

İstanbul Marketing Awards

Kız Kardeşim Projesi bu yıl 3’üncüsü düzenlenen İstanbul Marketing Awards’da “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği için Projeler” kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

2021 Yılı Ödüllerimiz

Communitas Awards

Kız Kardeşim Projesi, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından düzenlenen Communitas Awards’da “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı – Kurumsal Sosyal Sorumluluk Alanında Mükemmellik” kategorisi kazananı oldu.